ІННОВАЦІЙНІ ПРОДУКТИ

Завдяки революційному дизайну продуктів і екологічним виробничим практикам ми створюємо нові способи зменшити наш вплив на навколишнє середовище.

УТЕПЛЮВАЧ

Усі наші пухові вироби відповідають стандарту Responsible Down Standard — сертифікації, яка визнає найкращі практики у сфері захисту тварин і перевіряє відповідальне постачання по всьому ланцюгу постачання — від ферми та сировини до обробки та готової продукції. У Columbia ми цінуємо етичні практики виробництва, віддані добробуту тварин, які пов’язані з нашими продуктами та співпрацюємо з партнерами-виробниками, які поділяють і дотримуються цих цінностей. Щоб підтримувати цілісність продуктів у всьому ланцюжку постачання, від сировини до кінцевого продукту, ми сертифікуємо окремі продукти відповідно до галузевих стандартів. Весь наш пух незалежно сертифікований відповідно до стандарту відповідального пуху (RDS) компанією Control Union (номер ліцензії: CU 848416). Стандарт відповідального пуху (RDS) сертифікує пух на відповідність вимогам добробуту тварин і відстежує його від джерела до кінцевого продукту. Продукти, сертифіковані відповідно до RDS, містять пух або пір’я з ферм, сертифікованих відповідно до вимог щодо добробуту тварин.

 

МАТЕРІАЛИ

Ми досліджуємо способи ефективного проектування продуктів, щоб вони потребували менше сировини та компонентів, використовували менше води та енергії для виробництва та були безпечнішими для навколишнього середовища.
Система bluesign® запобігає потраплянню хімічних речовин у виробничий процес. Впровадження bluesign® дозволяє підприємствам працювати ефективніше, зменшити загальне споживання води та забезпечити відповідність продукції найсуворішим вимогам хімічної безпеки.

 

Фарбуємо з меншою кількістю води

Ми використовуємо матеріали, які фарбуються без води або зі значно меншою кількістю води. У цьому методі, який часто називають розчинним барвником або допінг-барвником, волокна та нитки забарвлюються на етапі полімерної сировини передв’язанням або плетінням, у порівнянні зі звичайним штучним барвником, у якому пряжа спочатку в’яжеться або вплітається в тканину, а потім фарбується. Пряжа з барвниками є більш екологічною, оскільки під час процесу не використовується вода, а також зменшено використання хімікатів, вуглецю та енергії. Він має чудову стійкість кольору та більш стабільний колір, ніж інші методи фарбування, що допомагає зменшити відходи матеріалу через проблеми з якістю кольору.

Шкіра

Columbia прагне підтримувати відповідальне виробництво шкіри в усьому світі, і тому ми пишаємося членами робочої групи Leather Working Group (LWG). Метою LWG є вдосконалення шкіряної промисловості шляхом узгодження екологічних пріоритетів, надання видимості найкращим практикам і надання рекомендацій щодо постійного вдосконалення. У 2021 році 100% наших партнерів із виробництва шкіри взуття отримали рейтинг LWG, і наша команда продовжує надавати пріоритет постачанням шкіри з шкіряних заводів LWG. Щоб дізнатися більше про Leather Working Group, відвідайте www.leatherworkinggroup.com.