Доставка по Україні Новою поштою (у відділення, поштомат).

Вартість доставки становить 90 грн для замовлень на суму до 1990 грн.

Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1990 грн

Зверніть увагу, що ми здійснюємо відправку замовлень з різних складів. Одне Замовлення може бути розділене на декілька посилок, якщо позиції Замовлення знаходяться на різних складах. У такому разі оплата вартості послуг доставки здійснюється за кожне замовлення окремо. В таких випадках ми проінформуємо вас у смс-повідомленні про деталі замовлень, кількість смс-повідомлень відповідатиме кількості замовлень (по одному смс-повідомленню на одне замовлення з вказанням суми до сплати).

Як оформити замовлення?

Виберіть товари, що сподобались, з онлайн-каталогу на сайті.

Визначте необхідний розмір товару, згідно даних розмірної сітки, звіривши ваші параметри фігури з поданими у таблиці.

Натисніть кнопку «Купити», щоб додати товар до замовлення.

Якщо Ви замовляєте декілька товарів на вибір, необхідно кожен товар оформляти окремим замовленням, тому що частковий викуп замовлення непередбачено.

Коли до замовлення додані всі бажані товари, необхідно оформити замовлення.

Внесіть контактні дані (ПІБ, номер телефону та e-mail) та оберіть зручний пункт отримання – відділення або поштомат Нової пошти зі списку.

Замовлення буде оброблене відповідальним менеджером протягом 1-3 днів з дня оформлення на сайті. Термін доставки замовлення до відділення або поштомату

Нової пошти від 1 до 3 робочих днів з дня передачі замовлення Новій пошті для доставки. На період дії воєнного стану терміни доставки можуть бути змінені.

Як отримати замовлення?

Після отримання смс-повідомлення від Нової пошти, що замовлення прибуло в обраний пункт, під час отримання оплачуйте замовлення готівкою або банківською.

Для отримання відправлення у відділенні Нової пошти необхідно пред'явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу.
Якщо ви оформили замовлення в поштомат Нової пошти, для отримання замовлення вам необхідно буде встановити мобільний додаток Нової пошти на ваш смартфон

та здійснити оплату замовлення в ньому або на сайті www.novaposhta.ua, ввівши там номер експрес-накладної вашої посилки. Після чого необхідно безпосередньо

підійти до поштомату та увімкнути Bluetooth на вашому смартфоні, обрати у мобільному додатку Нової пошти посилку і натиснути кнопку «Відкрити комірку».

Детальніше про користування поштоматами рекомендуємо ознайомитись на сайті www.novaposhta.ua.

Зверніть увагу! Замовлення зберігається у відділенні, поштоматі Нової пошти не більше 5 робочих днів, після чого повертається на склад.

Будь ласка, не забувайте перевіряти якість товару в момент отримання!

Доставка здійснюється по всій території України, крім населених пунктів, в яких відсутні відділення або поштомати Нової пошти, а також крім населених пунктів,

на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження відповідно до чинного законодавства України.

Для консультацій щодо замовлення звертайтесь на пошту: info@mail.columbia.ua

Бажаємо вам вдалих покупок та гарного настрою!