Main-banner

 

«Це ідеально. Тепер зробіть ще краще!» - Гертруда Бойль

 

Офіційне представництво

Ми є єдиним офіційними дистриб’ютором бренду Columbia Sportswear в Україні! З нами ви отримуєте доступ до якісних та технологічних товарів від світового лідера в сфері активного відпочинку.

Наш сайт зазначено в переліку офіційних представництв Columbia по всьому світу (регіон "EUROPE").

 

Columbia Sportswear є міжнародним брендом, який вже понад 80 років пропонує своїм покупцям надійні та функціональні товари для активного способу життя, виготовлені за провідними технологіями.

 

Все почалось у 1938 році у Сполучених Штатах Америки в місті Портленд, штат Орегон. Спочатку це була невелика сімейна компанія з виробництва капелюхів, яка згодом перетворилася на світового гіганта, що уособлює незламний дух родини Бойль.

 

Інноваційні технології

 

Main-banner

 

Холод, дощ, вітер, спека? З брендом Columbia ви готові до будь-яких несподіванок від природи, які можуть вас очікувати під час активного відпочинку, адже продукція виготовляється за провідними технологіями та тестується на власному виробництві.

Одна з найвідоміших технологій в світі - революційна утеплююча технологія Omni-Heat™, створена для максимального комфорту в холодних погодних умовах та була задіяна у космічній місії на Місяць.

 

Обирайте надійність, іноваційність та якість Columbia разом з нами!

 

Main-banner