Відповіді на часті запитання (FAQ)

Оберіть питання, що вас цікавить

Чи даний інтернет-магазин є офіційним представником бренду Columbia в Україні?

Так, наша команда працює безпосередньо з брендом Columbia, гарантуючи вам доступ до автентичних продуктів цього світового бренду. Ми горді бути офіційними представниками бренду Columbia Sportswear в Україні, наш сайт зазначено в переліку предстаництв Columbia по всьому світу (перелік доступний за посиланням, регіон "EUROPE"). З нами ви отримуєте тільки офіційні товари від світового лідера в сфері активного відпочинку. Ми є вашим прямим зв'язком з легендарним брендом, який знають і якому довіряють шанувальники комфортного стилю в одязі та взутті по всьому світу. Обирайте надійність, стиль та якість, яку пропонує світовий лідер разом з нами!

 

Які способи і терміни доставки товару?

Можливе оформлення замовлення на доставку у відділення або поштомат кур’єрської компанії Нова пошта. Оформлення адресної доставки наразі не доступне. Зазвичай обробка і комплектація замовлення відповідальним менеджером займає від 1 до 3 робочих днів з дати оформлення замовлення. В період проведення акцій та розпродажів через збільшення кількості замовлень, терміни комплектації замовлення можуть бути змінені. Після комплектації, замовлення передається для доставки у кур’єрську компанію Нова пошта, терміни доставки кур’єрською компанією в обране відділення або поштомат складає від 1 до 3 робочих днів від дати передачі замовлення на доставку. На період дії воєнного стану терміни доставки можуть бути змінені.

 

Чи можливо отримати замовлення частково?

При отриманні замовлення у відділенні Нової пошти часткове отримання неможливе, потрібно або повністю оплатити і отримати замовлення, або відмовитись від нього. Якщо ви замовляєте Новою поштою декілька товарів на вибір, рекомендуємо оформлювати їх окремими замовленнями.

 

Як внести зміни в замовлення або скасувати його?

Для уточнення можливості внесення зміни в замовлення або скасування замовлення необхідно звертатись на пошту info@mail.columbia.ua. Внесення змін і скасування замовлення можливі до моменту передачі замовлення для доставки Новій пошті.

 

Які є способи оплати товару?

Ви можете оплатити товар готівкою або банківською картою під час отримання в обраному відділенні Нової пошти. Замовлення, оформлені в поштомат Нової пошти, можна оплатити через мобільний додаток Нової пошти або на сайті www.novaposhta.ua.

 

Я повернув товар, коли повернуться кошти?

Для замовлень, що були отримані та оплачені у відділені або поштоматі Нової пошти повернення грошових коштів відбувається шляхом перерахунку грошових коштів на банківський рахунок покупця, який він вказав у Заяві на повернення. Грошові кошти будуть повернені впродовж 10 робочих днів, але в будь-якому випадку не пізніше 30 днів, з дня отримання повернення магазином, який здійснював відправку. Детальніше про повернення за посиланням. Якщо виникають питання щодо повернення замовлень, які були оформлені на доставку Новою поштою рекомендуємо звертатись на пошту info@mail.columbia.ua.

 

Чи можна зателефонувати в магазин?

Ми не надаємо консультацій телефоном. Всі ваші питання і запити можна надсилати на електронну адресу info@mail.columbia.ua. Наша команда готова відповісти на них та надати вичерпну інформацію. Ми завжди на зв'язку та готові надати вам якісну консультацію та підтримку. Дякуємо за розуміння та очікуємо вашого листа. Ми працюємо для того, щоб зробити ваші покупки та спілкування з нами максимально комфортними та приємними.